U6 (°2013)

  • Kris Coulier
  • e-mail: kriscoulier@telenet.be
  • tel: 0474/54 88 29

 

  • Roeland Dewaele
  • e-mail: roeland@scarlet.be
  • tel: 0475/54 25 96

U7 (°2012)

   

  • Sigrid D’haeninck
  • e-mail: dhaenincksigrid@hotmail.com
  • tel: 
 
  • Pieter Glorie
  • e-mail: glorie.pieter@gmail.com
  • tel: 
  • Steven Deman
  • e-mail: stevendeman1986@gmail.com
  • tel: 

U8 (°2011)

  • Geoffrey Ingouf
  • e-mail: geoffrey.ingouf1407@gmail.com
  • tel: 0474/38 56 09
  • Ignace Van Der Heyden
  • e-mail: ignace_vanderheyden@hotmail.com
  • tel: 0479/45 73 60
  • Martijn Leune
  • e-mail: leunemartijn@gmail.com
  • tel: 

U9 (°2010)

  • Dirk Vermeulen
  • e-mail: vdirk69@gmail.com
  • tel: 0495/32 00 79

 

  • Klaas Vermeulen
  • e-mail: vermeulen_klaas@hotmail.com
  • tel: 0497/ 71 84 78

U10 (°2009)

 

  • Jurgen Vandenbroucke
  • e-mail: jurgen.vandenbroucke@telenet.be
  • tel: 0473/94 36 42
   

U11 (°2008)

 
  • Kevin Leicher
  • e-mail: khezietje13@yahoo.com
  • tel: 0473/96 21 16
   

GU12 (°2007)

  • Milad Janati
  • e-mail: janati.milad@gmail.com
  • tel: 0498/78 28 25
   

GU13 (°2006)

 
  • Patrick Van Den Heuvel
  • e-mail: vandenheuvel.patrick@gmail.com
  • tel: 0486/89 39 55
 
  • Steve Six
  • e-mail: steve_six@hotmail.com
  • tel: 0485/47 32 43
   
   

GU15 (°2004-°2005)

  • Steve Thieren
  • e-mail: steve.thieren@telenet.be
  • tel: 0485/ 12 12 71 
  •  
   
   

GU17 (°2002-°2003)

  • Andy Delsael
  • e-mail: andy.delsael@telenet.be
  • tel: 0494/59 00 88
 
  • Jurgen Wyckaert
  • e-mail: jurgen.wyckaert74@telenet.be
  • tel: 0479 /79 26 17

Keepertrainer

 
  • Bradley Geryl
  • e-mail: bradleyfcb@hotmail.com
  • tel: 0494 /07 64 67
   

Over JSV

Voetbalclub KSV Veurne heeft een bloeiende jeugdwerking, waarin het voetbalplezier voorop staat. De jeugdwerking van KSV Veurne wordt gedragen door vrijwilligers die elk hun steentje bijdragen om onze jeugdspelers in optimale omstandigheden te laten sporten.

Volg ons