U6 (°2014)

  • Kris Coulier
  • e-mail: kriscoulier@telenet.be
  • tel: 0474/54 88 29

 

   

U7 (°2013)

   

 

  • Roeland Dewaele
  • e-mail: roeland@scarlet.be
  • tel: 0475/54 25 96
   

U8 (°2012)

  • Sigrid D’haeninck
  • e-mail: dhaenincksigrid@hotmail.com
  • tel: 
  • Pieter Glorie
  • e-mail: glorie.pieter@gmail.com
  • tel: 
  • Steven Deman
  • e-mail: stevendeman1986@gmail.com
  • tel: 

U9 (°2011)  

  • Geoffrey Ingouf
  • e-mail: geoffrey.ingouf1407@gmail.com
  • tel: 0474/38 56 09  

 

  • Ignace Van Der Heyden
  • e-mail: ignace_vanderheyden@hotmail.com
  • tel: 0479/45 73 60  
  • Martijn Leune
  • e-mail: leunemartijn@gmail.com
  • tel: 

 

U10 (°2010)

 

  • Patrick Van Den Heuvel
  • e-mail: vandenheuvel.patrick@gmail.com
  • tel: 0486/89 39 55
  • Steve Six
  • e-mail: steve_six@hotmail.com
  • tel: 0485/47 32 43

U11 (°2009)

  • Brecht
  • e-mail: 
  • tel: 
  • Jurgen Vandenbroucke
  • e-mail: jurgen.vandenbroucke@telenet.be
  • tel: 0473/94 36 42

GU12 (°2008)

  • Dirk Vermeulen
  • e-mail: vdirk69@gmail.com
  • tel: 0495/32 00 79
  • Klaas Vermeulen
  • e-mail: vermeulen_klaas@hotmail.com
  • tel: 0497/ 71 84 78

GU13 (°2007)

  • Jean-Marc Jacqueray
  • e-mail: golden.sixties@telenet.be
  • tel: 0478/26 40 55
   
   
   

GU15 (°2005-°2006)

  • Phillipe Rathé
  • e-mail: Joppe9@outlook.com
  • tel: 0495/ 79 59 99
   
   

GU17 (°2003-°2004)

  •  
  • e-mail: 
  • tel:
  •  
  • e-mail: 
  • tel: 

Keepertrainer

 
  • Bradley Geryl
  • e-mail: bradleyfcb@hotmail.com
  • tel: 0494 /07 64 67
   

Over JSV

Voetbalclub KSV Veurne heeft een bloeiende jeugdwerking, waarin het voetbalplezier voorop staat. De jeugdwerking van KSV Veurne wordt gedragen door vrijwilligers die elk hun steentje bijdragen om onze jeugdspelers in optimale omstandigheden te laten sporten.

Activiteiten

Volg ons